Klub

Energy 2000 to miejsce znane w całej Europie. Wielu z Was zapewne nie raz słyszało o tym niezwykłym miejscu. Mianowicie jest to lokal znajdujący się w Przytkowicach. Do 2010 roku był to najnowocześniejszy i największy klub w Polsce.

Klub prosperuje w każdy piątek oraz sobotę od godziny 20:00. Jego powierzchnia to ponad 2 000 metrów kwadratowych, pomieści się tam prawie 3 000 klubowiczów.

W lokalu znajdują się 4 sale, 4 poziomy oraz 2 ogromne niezależne od siebie parkiety taneczne. Mała sala stworzona jest wyłącznie dla klimatów Dance oraz Retro, zaś duża sala to przede wszystkim główna sala, na której grają zapraszani goście. W tych pomieszczeniach znajdują się dwa ogromne bary z pełnym asortymentem.

Ale to jeszcze nie wszystko! Lokal uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych klubów w Polsce, więc wiesz gdzie idziesz.

To tyle można napisać o klubie z Przytkowic. Ale nie zapominajmy również o klubie znajdującym się w Katowicach. W samym centrum miasta ma powstać miejsce, gdzie każdy klubowicz będzie z wielką chęcią przychodził.

Jak zapowiadają właściciele ma to być najnowocześniejsze miejsce w Europie, oraz swoją powierzchnią ma dorównać gigantom. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wielkie otwarcie, które nastąpi już za niedługo. Na dniach się dowiemy, czy to będzie wielkie show, czy wielki niewypał.

Comments (1)

 

  1. [...] Energy MixKlubRezydenciSkładanki [...]